سيستم مديريت هوشمند ساختمان

 
صفحه اصلي  آموزش  مقالات   نرم افزار  معرفي شركتها  تست آزمايشگاهي لينك سايتها  تماس با ما  نقشه سايت

 Doberman BMS 

 

نرم افزار Doberman BMS يك نرم افزار كار آمد جهت مونيتور و كنترل وضعيت ساختمان مي باشد و آسانترين روش براي درك وضعيت طبقات ساختمان است . اين نرم افزار با داشتن خاصيت Drop  &  Drag   و مبدل هاي گرافيكي ، يك نرم افزار با كارآيي و كاربري آسان است و با توجه به اينترفيسهاي موجود در خود مي تواند به كنترل و مونيتور ماژولها و ارتباط با سنسورهاي نصب شده در ساختمان ارتباط منطقي بر قرار سازد ، اين نرم افزار داراي خاصيت كنترل از روي صفحه دسكتاپ كامپيوتر و همچنين از روي تلفن همراه به بهترين شكل ممكن است كه مي توان عملياتهاي مختلف را از لحاظ كنترل و نمايش پارامترهاي روشنايي ، سنسورهاي حركتي ، سنسورهاي رطوبتي و دمايي و دوربينهاي امنيتي را به خوبي انجام داد .

Dobermon BMS Server  به عنوان مغز اصلي سيستم است كه مي تواند امكانات كنترل از طريق Web را در اختيار گذاشته و به عنوان اينترفيس با ساير پروتكل هاي شبكه عمل كند . از اين نرم افزار مي توان جهت استفاده در سيستمهاي ذيل بهره جست  :  

ˇ        X10/leviton

ˇ        Master voice

ˇ        Creston

ˇ        Home genius

ˇ        Élan

ˇ        Premise

ˇ        Cpu – xa/ocelot

ˇ        Arwa tech

ˇ        Vantage

ˇ        JDS

ˇ        Max serial

ˇ        Touch link

ˇ        XCI

ˇ        Centralite

ˇ        HAI

ˇ        I Button

 

 لينك دانلود نرم افزار Dobermon BMS Server

جهت استفاده از اين نرم افزار در موبايلهاي نوكيا سري 90 /S60 مي توان از نرم افزار Dobermon BMS Nokia استفاده كرد و در گوشي موبايل نصب كرد ، شايان ذكر است كه گوشي بايد مجهز به امكانات اينترنت باشد .

 راهنماي استفاده از اين نرم افزار در اين لينك Users Guide قرار داده شده است .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاسيس : بهار 1383/ 2004